+380673870816 +380673870816

Юні лідери Рівненщини отримали відзнаки Міністерства освіти і науки України

Фото пресслужби Рівненської обласної ради

З 5 по 8 липня у Всеукраїнському профільному таборі «Юннат» (м. Київ) відбувся Всеукраїнський збір юних лідерів Дитячого екологічного парламенту. Захід організовував Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Участь  у ньому взяли учні з 20 областей та м. Києва.

Рівненщину представляли: Дарина Стоялівська, Ольга Шахрай, Софія Реділа, Тетяна Середа та Ірина Метлякова, вихованці гуртка «Майстерня духовності» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради. До слова, вони  є переможцями всеукраїнських конкурсів, лідери учнівського самоврядування, члени міського осередку Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта». Повідомляє пресслужба Рівненської обласної ради.

У рамках Збору був проведений круглий стіл, на якому команда презентувала природоохоронну діяльність та розповіла про свої здобутки в напрямку просвітницької діяльності щодо збереження довкілля.

Юннати відвідали Національний музей історії України, побували на майстер-класі з мистецтва фотографії, взяли участь в юннатівському квесті «Юні екологи», переглянули мультфільм «Лука» в дитячому кінотеатрі «Кадр».

Також побували у Країні «Юннатія», під час якої вивчали підводне царство акваріумів, життя екзотичних рослин Зимового саду, традиції українців в Музеї хліба, дізналися про тваринний світ в куточку живої природи.

Команда Рівненщини організувала для учасників всеукраїнського Збору співанки та концертну програму під супровід гітар, до яких залучила представників різних областей України.

За високі результати еколого-просвітницької діяльності та екологічно-свідому життєву позицію рівняни отримали грамоти Міністерства освіти і науки України у Всеукраїнському зборі юних лідерів «Дитячого екологічного парламенту».

Схожі статті