+380673870816 +380673870816

Всілякі маніпуляції щодо перейменування міста Вараш потрібно припинити, - Дмитро Сільман (ВІДЕО)

В Рівненській обласній організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» не підтримують ініціативу проведення референдуму у місті Вараш (Кузнецовськ) щодо перейменування міста. Про це під час брифінгу, присвяченому саме цій темі, повідомив лідер «Народного контролю» на Рівненщині, Дмитро Сільман.

У місті Вараш (Кузнецовськ) 29 січня хочуть провести референдум, який би дозволив місту залишити стару назву. Дмитро Сільман вважає такі дії міської влади незаконними і ототожнює їх референдумом в Криму.

Швидше за все, всередині самого міста відбуваються якісь процеси, можливо, навіть політичні. Як на мене,  всілякі інсинуації варто припиняти, тому що окрім того, що є Закон про декомунізацію, є постанова Верховної Ради. Це вже й впровадження, втілення того закону в життя. До Верховної Ради і до інституту Національної пам’яті іншої пропозиції щодо перейменування міста як Вараш не надходило, - зазначив Дмитро.

Нагадаємо, що в жовтні, минулого року міський голова Кузнецовська (Вараша) обирався на пост за підтримки «Народного контролю».

Схожі статті