+380673870816 +380673870816

Волинь продовжує всеукраїнську акцію "За чисте довкілля"

Розпорядженням голови облдержадміністрації Бориса Клімчука на Волині продовжено всеукраїнську акцію "За чисте довкілля". Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Метою акції є об’єднання зусиль громад, влади, представників бізнесу, соціальної сфери та громадських організацій для поліпшення стан довкілля області. Відтак, у кожному районі, місті обласного значення буде налагоджена постійна робота з упорядкування територій населених пунктів. Залучатимуться територіальні громади, установи і організації незалежно від форм власності до робіт з благоустрою власних та прилеглих територій, місць загального користування шляхом проведення толок, місячників з благоустрою, ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
     Спільно з районними та міськими центрами зайнятості буде надаватися практична допомога пільговим категоріям громадян, одиноким престарілим у впорядкуванні садиб. 
 Очікується, що у кожному населеному пункті будуть закладені нові зелені зони, парки, сквери, висаджуватимуться саджанці дерев та кущів. З цією метою у загальноосвітніх навчальних закладах проходитиме акція "Посади дерево і збережи його". У рамках акції єдиним санітарним днем визначено п’ятницю.
     Таким чином, упродовж 2012 року відбудеться низка заходів з благоустрою, покращення санітарного стану довкілля та озеленення населених пунктів області.

Схожі статті