+380673870816 +380673870816

Волинь інтенсивно готується до Євро-2012

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Стоєв провів організаційну нараду з реалізації державних та місцевих ініціатив, спрямованих на покращення обслуговуванням іноземних туристів. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Участь в нараді взяли керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, суб’єктів господарювання у сфері торгівлі та послуг, банківських установ.
    Роз’яснено завдання щодо виконання в області вимог Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" та постанови Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 № 878 "Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів", якою визначені умови переведення суб’єктів господарювання на обов’язкове приймання спеціальних платіжних засобів в оплату за продані товари (надані послуги).
    Обговорено також робочі моменти щодо видання туристичного довідника області, який має вийти англійською, українською та російською мовами тиражем 10 тисяч примірників. Дано чіткі доручення щодо організації навчання персоналу закладів торгівлі та сфери обслуговування англійської мови.

Схожі статті