+380673870816 +380673870816

Водіям заборонять їздити через центр Рівного

З наступного понеділка на вулицю Соборну більшості водіям зась. Перекрити рух цим маршрутом вирішила міська влада на численні прохання пасажирських перевізників. До того ж жодні посвідчення та перепустки відтепер не діятимуть. 

Численні скарги перевізників, водіїв маршруток та тролейбусів змусили міську владу переглянути своє рішення щодо відкриття руху по вулиці Соборній. Адже ДТП та потужний потік автомобілів практично паралізує серцевину транспортної мережі обласного центру. Тому на координаційній нараді прийняли рішення про закриття руху центром міста для водіїв-приватників. Відповідне доручення уже готується та набуде чинності з понеділка 16 січня. Саме це, як переконані перевізники, розвантажить проблемні ділянки автошляху міста.

Марія Давидюк, міський перевізник:

- Центр міста, вулиця Соборна взагалі перевантажена, біля площі Шевченка, біля ринку, біля пивзаводу там постійно дуже переповнене місто. 

Міський голова наголосив, що жодних перепусток, як це було раніше, не буде. 

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Соборну перекриють, у нас тут повний консенсус. Це потрібно робити. Ніяких дозволів по Соборній не буде, всі інші їздитимуть так, як передбачають дорожні знаки у Рівному.  

Таке категоричне рішення дещо завантажить інші вулиці міста, але на переконання Державтоінспекції зменшить кількість ДТП, а отже убереже життя людей. 

Віталій Дещинський, начальник ВДАІ м. Рівне:

- У зв’язку із ситуацією, яка склалася, постійний затор протягом усього світлового дня, і велика кількість ДТП, які взагалі паралізують рух транспорту, ми за перекриття, але без видачі спеціальних перепусток. Буде дозволено рухатися водіям-інвалідам, транспорту, який рухається за встановленими маршрутами, громадянам, які живуть чи працюють у цих зонах, або тим, хто обслуговує цих громадян чи підприємства.  

Пропозицію від депутатів Рівнеради про перекриття руху лише вдень відкинули. Незабаром проїхати центром міста зможуть далеко не усі. А от як боротимуться у ДАІ із менталітетом українців та наполегливістю впливових та багатих водіїв – покаже час.


120111_Soborna по sferadesigner

Схожі статті