+380673870816 +380673870816

Влидислав КРЕЙДА: "У Гельсінгборзі не вистачало спортивної злості і непоступливості, яка притаманна Вересу"

Фото пресслужби НК "Верес"

Естонський півзахисник рівненського Вереса Владислав Крейда розповів про період адаптації у новій команді, тренувальні збори у Туреччині, налагодження ігрових з'язків на футбольному полі та свій досвід виступів у Швеції.

- Владиславе, розкажи, як проходить процес адаптації в новій команді?

- Період адаптації в новій команді проходить добре. Потрібно було звикнути до нового колективу. Але в нас був вихідний на зборах, коли всі разом дивилися футбол, в дружньому колі. Це згуртовує. Вважаю, зараз вже повністю влився в колектив. Почуваюся цілком комфортно. Повідомляє пресслужба НК "Верес".

Про тренувальний збір у Туреччині можу сказати, що попервах було дуже непросто. Ми щодня мали по два тренування. Було багато бігової роботи і ми пробігали чималу кількість кілометрів. Після першої гри почав відчувати, що повертаюся у свої звичні фізичні кондиції. Зараз можу сказати, що перебуваю практично в оптимальній формі.

- Чи добре вже розумієш нових партнерів на полі?

- Завдяки тому, що за короткий проміжок часу ми зіграли дуже багато матчів - поступово все більше розуміюся з партнерами по команді на полі. Розумію, в який футбол грає команда і чого від мене вимагає тренер. Так є певні деталі. Але в нас ще є трохи часу, аби довести це взаєморозуміння до ідеалу. 

- Як тобі рівень суперників?

- В нас були дуже хороші суперники. Цікаво було грати з кожною з цих команд. Щодо Winter Cup - то скажу, що ми на хорошому рівні відіграли лише перший тайм у матчі з Поліссям і Металістом, а також гру проти Чорноморця. У стартовому поєдинку турніру питання викликав стан газону. Поле не полили, тому грати у футбол в принципі було непросто. 

Грі з Металістом передував сильний дощ. І поле було у більш-менш хорошому стані хвилин тридцять від початку матчу. До того ж, нам серйозно заважав вітер. 

Грою ж з Чорноморцем я насолоджувався. Були створені всі умови для комфортного футболу. Загалом рівень турніру був хороший. Також вважаю, що могли обіграти усіх суперників. 

- Чи міг би порівняти Верес із власним досвідом виступів за інші футбольні клуби?

- Верес - хороша боєздатна команда. Практично всі - українці. Мало хто має досвід гри десь за кордоном. Якщо порівнювати, наприклад із шведський Гельсінгборгом - там були дуже сильні індивідуально гравці. Воротар був з досвідом виступів за Манчестер Юнайтед - Андерс Ліндегаард. Андреас Гранквіст грав за нас, який свого часу був капітаном національної збірної. Були хлопці з досвідом виступів в Бундеслізі. Загалом дуже сильна команда в нас була. Але, напевно, у Гельсінгборзі нам не вистачало спортивної злості і непоступливості, яка притаманна Вересу. Бо не завжди можна виграти лише за рахунок індивідуальної майстерності. 

Верес якраз за рахунок характеру, бажання і вміння витискати із себе на полі максимум - посідає заслужене місце у турнірній таблиці УПЛ.

Схожі статті