+380673870816 +380673870816

Власна думка (Петро Опанасюк, автор ідеї документального фільму про битву під Берестечком, Валентин Дем'янов, автор книги "Велич Дулібії. Рось. Таємниці Волинської землі") ВІДЕО

Загадки української історії… Що ми знаємо про найбільшу битву 17 століття у Європі, битву під Берестечком? Чому європейська армія Яна ІІ Казимира у 1651 році направила свій головний удар на Волинь? Хто такий Іван Богун і чому він очолював українське військо? Хто переміг у грандіозній битві та де і як вона завершилась? Якою була українська держава 17 століття у відстоюванні свого православного світогляду та державної незалежності? 

Чому потрібно провести археологічні розкопки під Мізочем та Берестечком і наскільки традиційні дослідники історії України недооцінюють у цьому можливості геофізики?

Своїми думками з цього приводу поділились дослідники історії України Петро Опанасюк (автор ідеї документального фільму про битву під Берестечком) та Валентин Дем’янов (автор книги "Велич Дулібії. Рось. Таємниці Волинської землі"). 

Після завершення бесіди глядацькій аудиторії запропонували переглянути документальний фільм "Берестечко. Битва за Україну": https://www.youtube.com/watch?v=T11hwiZfPD8

Схожі статті