+380673870816 +380673870816

Влада Рівненщини йде на зустріч малому підприємництву

Відповідну Програму розвитку малого підприємництва затвердили рішенням сесії обласної ради ще у грудні минулого року. За 9 місяців її реалізації можна підвести певні підсумки, хоча й досі є низка проблем у розвитку малого підприємництва. Отже, в усіх 16 районах та чотирьох містах обласного значення діють дозвільні центри для суб’єктів підприємницької діяльності за принципом організаційної єдності. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
     На Рівненщині діє обласна координаційна рада з питань розвитку підприємництва, понад 50 відсотків чисельного складу якої є представниками підприємницького середовища. Крім того, координаційні ради працюють в усіх районах та містах обласного значення.
     За організаційної та фінансової підтримки облдержадміністрації при Рівненській громадській організації "Правова асоціація "Паритет" функціонує інформаційно-консультаційний пункт для підприємців. Облдержадміністрацією спільно з Рівненською торгово-промисловою палатою (ТПП) проводиться скоординована робота по залученню суб’єктів підприємницької діяльності до участі у виставково-ярмаркових заходах. 
     Також на Рівненщині забезпечено безперешкодний викуп земель несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності. В області ведеться банк даних вільних нежитлових приміщень, які можуть передаватись підприємцям в оренду або у власність, відповідна інформація розміщується у місцевих засобах масової інформації. Завдяки реалізації обласної та районних (міських) програм розвитку підприємництва забезпечено розвиток інфраструктури підтримки підприємництва. 
     У цьому році проведено ряд зустрічей та заходів, спрямованих на розвиток міжрегіонального та економічного співробітництва.

Схожі статті