+380673870816 +380673870816

Влада Рівненщини пообіцяла жителям Квасилова "світло без проблем"

У селищі Квасилів проблема зі світлом нарешті зрушила з мертвої точки. Нині тут працюватиме спеціально створена робоча група, яка займатиметься передачею електрогосподарства від посередника ВАТ "Рівнесільмаш" на баланс "Рівнеобленерго". 

Селищний голова Квасилова Дмитро Крет розповів, що електрогосподарство, яке знаходиться у власності ВАТ "Рівнесільмаш" давно застаріле. Йому більше 20 років. Нині люди почали користуватися більшою кількістю електроприладів. Тому обладнання часто почало виходити з ладу. В облдержадміністрації прийшли до висновку, що краще передати усе обладнання на баланс "Рівнеобленерго". 

Дмитро Крет, селищний голова Квасилова:

- Сьогодні створена робоча група. Вона працює над цим питанням, а проблема в посереднику. ВАТ "Рівнесільмаш" до усіх проблем додає ще й свої.

Сам голова правління "Рівнесільмаш" запевнив, що перебої у світлі були тимчасові. Зараз таких ситуацій не виникає. Щодо передачі обладнання іншому підприємству, пан Роман заперечень не має. 

Роман Басараб, голова правління ВАТ "Рівнесільмаш":

- Зараз ідуть планові роботи по підготовці до осінньо-зимового періоду. "Рівнесільмаш" передає обов’язки по подачі електрики "Рівнеобленерго".

 "Рівнесільмаш" обслуговує 1900 квартир. Обласна влада наголосила, що робоча комісія має зробити все можливе, щоб до кінця цього року у Квасилові більше таких проблем не виникало.

Анатолій Юхименко, перший заступник голови Рівненської ОДА:

Виникла необхідність передати електромережі. Цим питанням займатиметься комісія. Також міркують над створенням обслуговуючої дільниці.

 

Схожі статті