+380673870816 +380673870816

Винагороди для олімпійців, вакцинація та гроші малозабезпеченим: головне на брифінгу Рівненської ОДА

Фото пресслужби РОДА

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін і директор Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОДА Олег Вівсянник відповіли на актуальні запитання щодо життєдіяльності Рівненщини. Модерував брифінг директор Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій ОДА Олександр Поліщук.

Реконструкція обласної бібліотеки триває з 2018 року. На це виділяли кошти з обласного бюджету та державного фонду регіонального розвитку. Заплановано було виконати доволі значний обсяг робіт. Це і реконструкція системи опалення, і утеплення фасаду та, і побудова шахти ліфта, а також пандуса. Загалом кошторис проекту становить більше 18 мільйонів гривень. На сьогодні реконструкція обласної бібліотеки завершена на 93 відсотки. Це вдалося зробити завдяки тому, що книгозбірня потрапила до переліку об’єктів президентської програми «Велике будівництво». Повністю завершити роботи планують вже у вересні цього року. Повідомляє пресслужба РОДА.

На сьогодні в області провакциновано 120 тисяч осіб. Наразі жителів Рівненщини щеплюють усіма видами вакцин, які є в нашій державі. Тим часом моніторинг щодо того, аби люди, які провакцинувались один раз, отримали другу дозу вакцини та міжнародний сертифікат, здійснюється постійно.

Для призерів ХХХІІ Олімпійських ігор у Токіо встановлені такі державні грошові винагороди: Золота медаль – 125 тисяч доларів (3,3 млн гривень) Срібна медаль – 80 тисяч доларів (2,2 млн гривень) Бронзова медаль – 55 тисяч доларів (1,5 млнгривень) Передбачені одноразові грошові виплати з обласного бюджету для спортменів. Також призери Олімпійських ігор будуть отримувати щомісячну стипендію голови облдержадміністрації в розмірі чотирьох прожиткових мінімумів (9516 гривень щомісяця упродовж двох років).

Рівненська область готова до впровадження електронного листка непрацездатності. Системних проблем в роботі введення єдиного реєстру листків непрацездатності немає. Наразі майже 260 лікарів скористалися такою можливістю.

На трьох чергах будівництва Північного обходу ведуться роботи. Існує необхідність переключати потік старих труб на нові. Над цим працюють проектанти, підрядники та Рівнеоблводоканал. Відключення міста від водопостачання у зв’язку з будівництвом не буде. Об'єкт належить до президентського проекту "Велике будівництво".

З ініціативи Президента України Володимира Зеленського, найближчим часом Кабінет Міністрів має розробити механізм виплати грошової допомоги дітям із багатодітних родин, які належать до категорії малозабезпечених, – у межах підготовки до нового навчального року. Для реалізації цієї ініціативи акумульовано близько 300 мільйонів гривень, які будуть спрямовані на підтримку майже 150 тисяч дітей. Ці кошти можна буде отримати вже в серпні. Перед новим навчальним роком уряд України виділить допомогу багатодітним сім'ям, які отримають по 2 тисячі гривень на дитину.

Схожі статті