+380673870816 +380673870816

Виливши відро води на молодиків, бармен припинила бійку

Як не прикро це констатувати, але нинішня молодь на звичайне зауваження чи осудливий погляд може відповісти у кращому випадку брутальною лайкою, а то й запросто вдарити. Сумним прикладом цього, стали події, що трапилися нещодавно у барі селища Зарічне. 
     Двоє молодих хлопців - 27-річний Володимир та 30-річний Владислав після закінчення робочого дня вирішили зайти туди на чашку кави. Через деякий час до їхнього столика підійшов місцевий житель 26-річний Іван. Перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, останній вирішив показати, хто "господар" на території, і почав безпричинно чіплятися до хлопців, ображати їх нецензурною лайкою. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Зауваження Владислава ще більше роздратували захмелілого Івана, який почав шарпати його за одяг та пустив у хід кулаки. Розлюченого відвідувача кафе спробував втихомирити і Володимир, який одразу ж отримав удар в обличчя. Припинити бійку між хлопцями вдалося бармену Тетяні, яка вилила на молодиків відро холодної води. А от причину дебошу вже довелося встановлювати працівникам міліції.
     За цим фактом порушена кримінальна справа за частиною 3 статті 296 Кримінального кодексу України (Грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, групою осіб, припиненням потерпілим хуліганських дій), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Схожі статті