+380673870816 +380673870816

Викладач Острозької академії – єдиний представник України на конференції в Тегерані

Старший викладач кафедри релігієзнавства Національного університету "Острозька академія" Михайло Якубович взяв участь у Міжнародній науковій конференції "Культури в підтримку гуманізму", яка проходила 24-26 листопада в Тегерані (Іран). Про це повідомила прес-служба Острозької академії. 
     Захід організовано Центром вивчення прав людини та культурного розмаїття під егідою Міністерства закордонних справ Ірану. Співорганізаторами конференції виступи Ірландський центр вивчення прав людини та Університет Куртіна (Австралія). 
     Конференція зібрала понад 60 учасників із Ірану, США, Канади, Великої Британії, Австралії, Ірландії, Мексики, Норвегії, Австрії та інших країн. Наукова подія отримала значний резонанс як у Ірані, так і на Заході, адже проблема розуміння фундаментальних прав людини в умовах мультикультуралізму та глобалізації викликає чимало дискусій. Обговорювалося, серед іншого, питання універсалізму західних цінностей та можливостей інших культур забезпечувати аналогічні права людини. 
     Доповідь Михайла Якубовича — єдиного представника з України — була присвячена інтерпретації проблем свободи віросповідання в сучасних коментарях до Корану та викликала значний інтерес інших учасників.

Схожі статті