+380673870816 +380673870816

Відбулося засідання персонального штабу "Вступна кампанія 2011 року"

Проблеми та перспективи вступної кампанії, яка стартувала 1 липня, обговорили на засіданні персонального штабу "Вступна кампанія 2011 року". Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
     Окреслюючи мету засідання, голова облдержадміністрації Василь Берташ наголосив, що головним завданням сьогодні є забезпечити прозору та відкриту вступну кампанію, щоб кожен випускник зміг без перешкод реалізувати своє конституційне право на освіту. 
     У ході засідання присутні обговорили основні нововведення цьогорічної вступної кампанії, проблеми, які при цьому можуть виникати у державних та недержавних вишах та професійно-технічних закладах. Чи не усі керівники вишів звернули увагу на те, що досі їм не доведено державне замовлення. А це викликає хвилю занепокоєння серед абітурієнтів. 
     Голова обласної ради Юрій Кічатий, зі свого боку, звернув увагу присутніх на те, що через скорочення кількості випускників шкіл, скорочується і державний набір абітурієнтів, відповідно зменшиться і державне фінансування навчальних закладів. Відтак, голова ради запропонував збільшити кількість стипендіатів голови ради та голови облдержадміністрації, грошові винагороди для яких щороку фінансуються з обласного бюджету. Крім того, Юрій Кічатий порушив питання матеріально-технічного стану гуртожитків, фінансового заохочення викладачів, закликавши керівників навчальних закладів внести відповідні пропозиції. 
     Довідка: за інформацією управління освіти та науки облдержадміністрації, у 2011 році на Рівненщині нараховується 9503 випускників ЗОШ, 4691 випускник закладів профтехосвіти, 20866 випускників вищих навчальних закладів.

Схожі статті