+380673870816 +380673870816

В Україні працюють над удосконаленням системи контролю якості лікарських засобів

Гарантування українським громадянам високої якості лікарських засобів є пріоритетним напрямом діяльності Державної служби України з лікарських засобів. На цьому наголосив Голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов.
    Лікарські препарати – це особливий продукт. Саме тому державні органи, Держлікслужба України невпинно працюють над удосконаленням роботи системи контролю якості лікарських засобів. Про це повідомила прес-служба Державної служби з лікарських засобів.
    За минулий рік тільки в "Закон про лікарські засоби" було внесено вісім змін. Усі вони були спрямовані на зближення законодавчих вимог, які регулюють обіг лікарських засобів в нашій країні до європейських. Одна з таких норм, яка, до речі, успішно працює в Європі – норма, що вимагає проведення передліцензійної перевірки на відповідність матеріально-технічної бази аптечного закладу до вимог Ліцензійних умов провадження діяльності.
    Це гарантуватиме пацієнту захист його прав на те, що дана конкретна аптека, яка претендує на отримання ліцензії, має відповідну матеріально-технічну базу, а її висококваліфікований персонал буде дотримуватися усіх вимог Ліцензійних умов, аби лікарські засоби не змінили свої якісні характеристики.

Схожі статті