+380673870816 +380673870816

В Україні планують розробити концепцію безпеки пасажирських перевезень на залізничному транспорті за європейським зразком

Упродовж березня поточного року має бути розроблена концепція безпеки пасажирських перевезень на залізничному транспорті з урахуванням досвіду держав-членів Європейського Союзу. Про це повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту .
    Серед низки заходів, зокрема, передбачено запровадження в Україні європейських стандартів мінімальної ширини острівних пасажирських платформ. У березні має бути розроблена концепція безпеки пасажирських перевезень на залізничному транспорті, обов’язкове встановлення на острівних платформах спеціальних бар’єрів, що убезпечують пасажирів. Також буде запроваджений єдиний стандарт обмежувальної лінії жовтого кольору на усіх пасажирських платформах, єдиний стандарт голосового попередження про наближення швидкісних поїздів на станціях та у пунктах зупинки на маршрутах швидкісних поїздів.
    Нагадаємо, що Укрзалізниця напроваджує швидкісних залізничний рух, для чого проводяться роботи з модернізації інфраструктури, придбання новітнього рухомого складу. Передбачено, що нові швидкісні поїзди вже будуть курсувати українськими коліями вже напередодні проведення в Україні Євро-2012.

Схожі статті