+380673870816 +380673870816

В Рівному у Центрі енергоефективності розпочалися навчання

Фото пресслужби РОДА

Відучора на Рівненщині запрацював Центр енергоефективності. Вже сьогодні там розпочалося триденне навчання. Понад 30 осіб зголосилися підвищити кваліфікацію за короткостроковою програмою з енергозбереження.

Учасників привітала заступниця голови ОДА Людмила Шатковська, яка нагадала, що Рівненщина лідирує за напрямком енергоефективності, а зі стартом програми Президента України Володимира Зеленського «Велика термомодернізація» в області розпочнуть активно утеплювати багатоповерхівки та соціальні об’єкти. Повідомляє пресслужба РОДА.

Як розповіла координаторка від департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності ОДА Олена Хомич, спеціальна програма розрахована на підвищення професійної кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.

Програма складається з лекцій, практичних і тренінгових занять, самостійної роботи. Програма підвищення кваліфікації розроблена департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації у партнерстві з Рівненським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

За результатом успішного проходження курсу і тестування слухачі отримають 0,6 кредиту ЄКТС.

А вже 2-4 березня стартує другий цикл навчать. Посилання для реєстрації.

За детальною інформацією щодо навчання просимо звертатися до:

  • Наталії Мервінської – координаторки навчання від Рівненського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій (контактний номер телефону: 068 627 36 96);
  • Олени Хомич – координаторки від департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності ОДА Олена Хомич,– (контактний номер телефону: 096 760 26 07).

Адреса Центру енергоефективності: м.Рівне, вул. Лермонтова, 5.

Схожі статті