+380673870816 +380673870816

В Острозькій академії знайшли шляхи вирішення проблем українських фермерів

У залі засідань Вченої Ради Національного університету "Острозька академія" відбувся мозковий штурм на тему: "Перспектива дрібних аграрних підприємств. Як планувати виробництво?". В рамках Міжнародного форуму з агрологістики науковці та практики шукали вирішення проблем місцевих фермерів. Про це повідомила прес-служба Острозької академії.
     Захід організований Рівненською обласною державною адміністрацією за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України з метою обговорення перспектив розвитку вітчизняного агропромислового комплексу та проблематики розвитку транспортної та агрологістичної інфраструктури.
     Обговорення відбувалося в інтерактивному форматі. Так, державні службовці, фермери, науковці та бізнесмени, які працювали у рівненській студії, за допомогою он-лайн зв’язку комунікували з віддаленими майданчиками різних міст області. 
     В Острозькій академії Міжнародний бізнес-форум проходив у декілька етапів, під час яких кожна з трьох груп учасників обговорювала певні питання, а потім презентувала їх. У результаті мозкового штурму в Острозькій академії було складено список порад, які допоможуть уникнути знищення українського фермера. Головними пунктами документу стали: оборотний капітал, гарантія страхування ризику, розробка комплексної політики, підняття престижу фермерської праці, встановлення мінімальних фіксованих закупівельних цін.
     Проведений форум уже підтримав Кабінет Міністрів України, включивши його до переліку семи найважливіших заходів, які стимулюватимуть міжрегіональну співпрацю, кооперацію та інтеграцію.

Схожі статті