+380673870816 +380673870816

В Острозькій академії пройшов Всеукраїнський конкурс вчителів з предметів духовно-морального спрямування

У стінах Острозької академії підбили підсумки шостого Всеукраїнського конкурсу вчителів з предметів духовно-морального спрямування. Спільна мета - популяризація у нашій країні християнських дисциплін, об’єднала викладачів шкіл як Східної, так і Західної України.  
     Два дні вчителі з двадцяти одної області України швидше не змагалися, а обмінювалися досвідом та напрацюваннями. Як стверджують організатори, за статистикою предмети духовно-морального спрямування є одними із найпопулярніших серед учнів, тому держава не повинна стояти осторонь популяризації подібних дисциплін в школах.
     На вивчення нових методик в цьому напрямку бракує матеріальної бази та кваліфікованих кадрів. Цього року, як стверджує архієпископ Онуфрій, церква Київського патріархату вже виділила 1 мільйон гривень на підручники з християнської етики для учнів 5-6 класів. Він палко закликає всі конфесії об’єднуватися задля спільної мети.
     Світлана Сіроїжко приїхала до Острога з Донецька. Розповідає, що два дні перебування тут були наповнені чистотою та благодаттю. Встигли вчителі і свій творчий доробок презентувати, і звернення до Президента України написати. А по завершенню відвідали церкву та попросили у Всевишнього благословення.
     Як говорить народна приказка: "Що посієш, те й пожнеш". Тому усі ці люди своєю щоденною працею намагаються покласти до серця кожного із своїх учнів зернинку доброти, щирості та милосердя.

 


110513_Ostro Vchiteli sferadesigner

Схожі статті