+380673870816 +380673870816

В Острозькій академії обговорили концепцію реформування територіальної організації влади в Україні

     Розроблений та запропонований на розгляд Українською асоціацією районних та обласних рад проект концепції "Реформування територіальної організації влади в Україні" має на меті визначити основні принципи, на основі яких потрібно створювати в Україні ефективну, дієздатну систему місцевого самоврядування.

     Науково-практичний семінар, що проходив в Острозькій академії, мав на меті обговорення цього проекту, представниками органів місцевого самоврядування, практиками та теоретиками, які прямо чи опосередковано займаються вивченням діяльності місцевих органів влади.

     Проект концепції представляв Сергій Штурхецький, викладач НаУ "Острозька академія", кандидат наук державного управління. До його обговорення долучилися викладачі Острозької академії та Рівненського національного університету водного господарства та природокористування, а також, колишні та теперішні представники органів місцевого самоврядування.

     Під час обговорення було висловлено низку пропозицій, які будуть враховані у подальшому вдосконаленні концепції. Поєднання теоретичних знань, досвіду (в тому числі європейських країн) і водночас знань тих людей, які працюють в обласних, міських, районних радах, дасть у подальшому хороші результати.

Схожі статті