+380673870816 +380673870816

В обласній раді Рівного обговорили бюджетні пропозиції на 2012 рік

В обласній раді активно обговорили бюджетні пропозиції на 2012 рік. 30 листопада свої запити запропонували на розгляд депутатів та чиновників представники управління у справах сім’ї, молоді і спорту та відділу з питань фізичної культури і спорту. 

Сума, яка необхідна для відділу у справах сім’ї і молоді сягає чотирьох мільйонів трьохсот шестидесяти чотирьох тисяч гривень. Додатково необхідно ще три мільйони двісті двадцять чотири тисячі. Як зазначив начальник управління Михайло Волинець, з них два мільйони передбачено на оздоровлення дітей.

Що стосується спортсменів, то бюджетні витрати на фінансування галузі цього року мають бути вищими, аніж минулорічні.

Володимир Гуділін, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Рівненської ОДА:

- Цифри, які наведені, можна пояснити наступним чином: 2012 - рік Олімпійських та Параолімпійських ігор, тому є істотне збільшення по комунальним закладам, школам. Ми також не хочемо залишати поза увагою такий розділ, як масова фізична культура і спорт.

Ця цифра становить дванадцять мільйонів сорок вісім тисяч п’ятсот гривень. Та додатково необхідно три мільйони на фінансування громадських організацій та спортивних товариств. Так, баскетбольний клуб "БК-93" отримає у наступному році 200 тисяч гривень, за рахунок зменшення фінансування інших команд. А от спідвеїстам "Каскаду" значно полегшить функціонування 100 тисяч гривень передбачених на оренду стадіону.

Олег Хомич, головуючий комісії:

- Півтора мільйони гривень з ваших видатків має бути передбачено на розвиток спортивних клубів. 

Нагадаємо, що усі бюджетні рішення будуть прийматися у кілька етапів. Після рекомендацій постійних комісій відбудеться профільне бюджетне засідання. А вже після прийняття держбюджету, стане достеменно відомо, на що ж сподіватися Рівненщині.

Схожі статті