+380673870816 +380673870816

В НУВГП обговорили актуальні проблеми менеджменту в умовах трансформації економіки

     Четверта Всеукраїнська міжвузівська науково-практична конференція на тему "Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в умовах трансформації економіки", пройшла у стінах Національного університету водного господарства та природокористування.

     Делегати,  практично з усіх куточків нашої держави зібралися разом, щоб обговорити актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в умовах трансформації економіки. На конференції представлені майже 200 доповідей освітян, з сорока шести вищих навчальних закладів України. Самі ж учасники говорять, що такий захід чудова нагода, аби познайомитися зі своїми колегами і обмінятися думками та ідеями.

     Більшість проблем, які мають місце в Україні, завідувач кафедри менеджменту, Національного  університету водного господарства та природокористування Леонід Кожушко, вбачає в неефективній роботі державницького управління.

     Окрім плідної праці освітян, конференція принесе свої плоди також і студентам ВУЗу. Останні, мали можливість послухати ідеї та напрацювання в галузі менеджменту професорів, кандидатів наук, викладачів з різних вишів нашої країни.

     Національний університет водного господарства постійно розширює свої освітні горизонти, адже досконалості немає меж. Саме тому, за рівнем фахової підготовки його випускників, ВУЗ  і здобув репутацію, одного з кращих навчальних закладів України.

 


110408_NUVGP sferadesigner

Схожі статті