+380673870816 +380673870816

Укравтодор готовий до цьогорічного пропуску весняної повені та дощових паводків

Для оперативного реагування на весняні паводки підготовлено спеціальні бригади дорожників та створено достатні запаси будівельних матеріалів, інструментів, плавзасобів, засобів освітлення, стаціонарних та рухомих засобів зв’язку. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.
    Відтак Державне агентство автомобільних доріг України зможе забезпечити на належному рівні експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування на час весняної повені, льодоходу та дощових паводків. У рамках підготовчого періоду створені штаби з організації робіт з пропуску льодоходу та весняної повені 2012 року, а також розроблені, узгоджені та скоординовані з обласними постійними комісіями плани дій при виникненні надзвичайних ситуацій.
    Дорожники вже провели профілактичний огляд та ремонт штучних споруд: усунуті всі дефекти, які могли загрожувати їх цілісності при проходженні льодоходу та повені. Так, повністю відремонтовано 281 опору мостів, на решті потенційно небезпечних місць виконані укріплювальні роботи.
    До весняного паводку готовий і персонал – сформовано бригади робітників, які у разі надзвичайної ситуації оперативно відновлюватимуть проїзд. За даними Укравтодору, також створено запаси будівельних матеріалів, інструментів, плавзасобів, засобів освітлення, стаціонарних та рухомих засобів зв’язку, транспортних засобів. Заготовлено 26,8 тисяч м3 кам’яних матеріалів, 700 м3 лісоматеріалу, 17,1 км тросу тощо.
    Нагадаємо, нині на автомобільних дорогах загального користування знаходяться 16 тисяч 191 штучна споруда загальною протяжністю 383 тисячі 852 метрів. Із них особливій охороні на період пропуску весняного льодоходу та паводку підлягає 10 тисяч 871 міст: 40 великих, 2 тисячі 435 середніх та 8 тисяч 33 малих.

Схожі статті