+380673870816 +380673870816

Україна та Австрія підписали Програму співробітництва на 2012 рік у сфері праці та соціальної політики

Міністерство соціальної політики України та Федеральне міністерство праці, соціального забезпечення та захисту прав споживачів Республіки Австрія підписали у робочому порядку Програму співробітництва на 2012 рік у сфері праці та соціальної політики. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.
    З цієї нагоди у Мінсоцполітики сьогодні відбулася зустріч заступника Міністра соціальної політики – керівника апарату В’ячеслава Коломійця з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні паном Вольфом Дітріхом Хаймом. У заході також взяли участь фахівці Міністерства - директор департаменту соціальних послуг Ірина Тарабукіна і начальник управління міжнародних зв’язків та протоколу Наталія Попова.
    В’ячеслав Коломієць зазначив, що підписання щорічних програм передбачено Спільним протоколом намірів про співробітництво між обома міністерствами, який, у свою чергу, було підписано 16 вересня 2010 року у місті Лінц. Однак співпраця між міністерствами успішно триває вже майже десятиліття. При цьому В’ячеслав Коломієць поінформував, що незабаром українські фахівці візьмуть участь у спільному заході - семінарі щодо професійної реабілітації людей з неврологічними або з розумовими порушеннями. Великого значення надають у Мінсоцполітики і проектам, мета яких - соціальна підтримка безпритульних громадян та людей з груп ризику.

Схожі статті