+380673870816 +380673870816

Україна пропонує Японії нові напрями співпраці в програмі енергозбереження

Україна наголошує на необхідності поглиблення торговельно-економічної співпраці з Японією. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.
    Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко зауважив, що Україна та Японія досягли значних успіхів у співпраці з реалізації проектів "спільного впровадження" та на основі "схем зелених інвестицій" у рамках імплементації положень Кіотського протоколу до рамкової Конвенції ООН про зміну клімату. 
    Також Петро Порошенко запропонував нові напрями співпраці, які розширюють участь Японії в програмі енергозбереження. Під час зустрічі сторони обговорили широке коло питання, зокрема щодо торговельно-економічної співпраці країн та інвестиційної діяльності. Міністр висловив надію, що інтерес японських інвесторів до України буде зростати, особливо зважаючи на географічну близькість держави до ринків ЄС та СНД, сприятливі фактори виробництва та високу кваліфікацію українських спеціалістів. 
    Крім того, було запропоновано розглянути українську пропозицію щодо участі Японії та японських компаній у програмі електронного урядування для підвищення ефективності дій. Петро Порошенко зазначив, що Україна вдячна Японії за постійну підтримку на шляху демократичних та соціально-економічних перетворень та допомогу у справі ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Схожі статті