+380673870816 +380673870816

Учні Рівного не хочуть вивчати природничо-математичні предмети

Міська влада Рівного занепокоєна тим, що рівненські школярі не вивчають профільно природничо-математичні предмети. Згідно із проведеним моніторингом, у місті за природничо-математичним профілем навчається лише 900 учнів. Тоді як гуманітаріїв понад п’ять з половиною тисяч. Аби виправити ситуацію, у Рівному діятимуть так звані опорні та базові школи. 

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення природничо-математичних дисциплін з наступного тижня у місті розпочинають роботу 5 опорних шкіл. Діти 7-9 класів зможуть відвідувати факультативні заняття з географії, біології, фізики, хімії та математики. Заняття проходитимуть на базі 2, 22, 27, 18 шкіл та ліцею "Елітар" один раз на тиждень з 15:30 до 17:00. Про такі нововведення журналістам на прес-конференції розповіли представники міської влади.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Мені здається, що не можна не любити щось технічне. З моєї точки зору, управління освіти взяло правильний напрямок. Ми створюємо 5 базових шкіл.

Такі факультативні заняття будуть безкоштовними. З учнями займатимуться найкращі педагоги міста.

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного:

- Ми вирішили запросити на цю розмову вчителів, щоб спільно дійти до правильного рішення. Адже потрібно заохочувати дітей до більш глибшого вивчення природничо-математичних предметів.

Окрім того, для обдарованих дітей, учасників різноманітних олімпіад у місті створюють так звані базові школи із 15 предметів. 

Василь Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому:

- Ми плануємо створити школи, у яких більшу увагу звертали б на вивчення предметів, з яких проходять олімпіади.

Міська влада наголосила, що створення опорних шкіл має заохотити учнів до предметів природничо-математичного спрямування. А базові навчальні заклади готуватимуть учнівство не лише до конкурсів та олімпіад, але і до вступу до вищої школи. Чи стане масове безкоштовне "репетиторство" ефективним – покаже час.


111004_Shkolu sferadesigner

Схожі статті