+380673870816 +380673870816

У зимовому саду підприємства "Рівнеелектроавтотранс" достигають апельсини

Поки позначка на термометрі з кожним днем опускається все нижче і нижче нуля, у зимовому саду підприємства "Рівнеелектроавтотранс" достигає новий врожай солодких апельсинів. 

Це приміщення працівники "Рівнеелектроавтотранс" називають кімнатою природи. Понад 30 років тому колишній директор підприємства із відпочинку привіз сюди саджанці тропічних рослин. 

Євгенія Козійчук, голова профкому:

- Воно в нас засноване майже 35 років тому. Тут відпочивають влітку. У нас ростуть лаврове дерево, апельсинове, два кавових, бамбук, 4 пальми, самшит.

Окрім солодких апельсинів тут раніше достигали мандарини та лимони, також ріс величезний кактус, однак з ними ситуація дещо складніша.

Євгенія Козійчук, голова профкому:

- Зимою треба підтримувати температурний режим. Це не завжди вдається. В нас був лимон і мандарин, але через низьку температуру вони загинули.

Навіть взимку тут цвітуть квіти і лаврове дерево, яке підрізають та роздають місцевим господиням. Апельсин же зацвітає перед Новим роком та достигає на різдвяні свята. Він і стає першим гостинцем для колядників та доповненням до столу на робочих корпоративах. Залишки ж цьогорічного врожаю планують роздати тролейбусникам у якості призів під час святкування Дня усіх закоханих.

Схожі статті