+380673870816 +380673870816

У Здолбунові до кінця року буде погруддя Степана Бандери

Кінець 2012 року у Здолбунові ознаменується появою погруддя Героя України Степана Бандери. 

На початку ж року ініціатори такого рішення - депутати Здолбунівської міської та районної рад від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" урочисто встановили пам'ятний камінь на місці майбутнього погруддя.

Віталій Чернецький, депутат Здолбунівської міської ради ВО "Свобода":

- 23 грудня відбулася сесія Здолбунівської міської ради, на якій були заслухані громадські слухання, стосовно встановлення погруддя Степана Бандери на цьому місці. І ось перед встановлення ми вирішили закласти пам’ятний знак. У майбутньому, надіюсь до кінця 2012 року, ми встановимо погруддя Степана Бандери на цьому місці.

Наступним кроком буде збір коштів на встановлення погруддя. Сьогодні один із Здолбунівських підприємців і громадських діячів Любомир Кінах вже погодився допомогти фінансово. Також значну частину коштів виділять і депутати-свободівці.
Націоналісти вважають закономірним, що перший в Рівненській області та 20 в Україні пам'ятник Герою України буде встановлено саме на Здолбунівщинні, яка є територією, де виникла Українська Повстанська Армія. 

Олег Осуховський, лідер ВО "Свобода" Рівненщини, депутат обласної ради:

- Якби не трьохсоттисячна армія УПА, яка була заснована70 років тому, то нас би не було. Нас би погрузили ті червоні кати у вагони, а хто би не вліз – розстріляли і вивезли би прямо на Сибір. І зараз ми маємо робити все для того, щоби той наш дух, дух наших героїв, які віддавали життя за Україну, жив у нас. Щоби ми могли іти кроками наших героїв і будувати ту Україну, про яку мріяли Степан Бандера, Роман Шухевич, Євген Коновалець. 

Як свідчать історики, саме Степан Бандера є тією людиною, яку боялися та переслідували за життя і бояться та переслідують все, що пов'язане з його ім'ям після смерті. Його націоналістичні ідеї здатні об'єднати українців Заходу і Сходу в єдину Велику Українську Націю. Це довели і нещодавні заходи у Рівному, присвячені дню народження Степана Бандери. Понад 400 учасників вишикувалися у колону та пройшли смолоскипною ходою центральними вулицями міста. Дорогою до колони приєднувалися рівняни та гості. Крокуючи вулицями, свободівці привітали всіх українців зі знаменною датою і виголошували гасла на славу Бандері та вшанували героя, поклавши квіти до меморіальної дошки на вулиці Степана Бандери.


120113_Tema Bandera Sfera по sferadesigner

Схожі статті