+380673870816 +380673870816

У Здолбунівському ліцеї залізничного транспорту перебувала польська делегація

З 12 по 15 вересня у Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту перебувала делегація із Об’єднання шкіл технічних імені Лема в місті Сквєжині (Польща). Про це повідомила прес-служба управління освіти та науки Рівненської ОДА.
     Метою візиту іноземної делегації стало поглиблення знань про систему професійної підготовки в навчальних закладах обох країн, підписання двостороннього договору про міжнародну співпрацю між Здолбунівським професійним ліцеєм залізничного транспорту та Об’єднанням шкіл технічних імені Лема, міста Сквєжин (Польща).
     Сторони домовилися про здійснення обмінів делегаціями учнів та працівників з метою поглиблення знань про історію та культуру українського та польського народів; організацію спільних культурно-масових та спортивних заходів; обмін досвідом з проблем організації навчально-виховного процесу, профорієнтаційної роботи.
     В ході свого перебування у Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту гості ознайомилися із матеріально-технічною базою навчального закладу, учнівським та викладацьким колективом, взяли участь у заходах до Дня фізичної культури та спорту, відвідали концерт гуртків художньої самодіяльності та побували з екскурсією у місті Острозі, де ознайомилися із історико-архітектурними пам’ятками, Національним університетом "Острозька академія".

Схожі статті