+380673870816 +380673870816

У залізничних касах Рівного квитковий ажіотаж

Літо – гаряча пора відпусток. У спекотний сезон рівняни, попри кризу, все ж прагнуть відпочити на морі. Проте, не всім вдається благополучно дістатися  півдня. Найкращі місця в потязі розкуповують за 10 хвилин.  

Ірина Мороз, журналістка:

- майже 8 година ранку. Каси ще не відкриті, а охочих поїхати до моря вже чимало.

Квиток на потяг до Сімферополя можна придбати за 45 діб. Василь Шуба вже п’ятий день їздить з Білої Криниці до Рівного з такою ціллю. Він приходить зранку, аби зайняти чергу за довгоочікуваними квитками до моря. На жаль, п’ята спроба теж виявилася невдалою. Доки до чоловіка дійшла черга, квитки у касі на 29 липня вже розкупили. Та й посвідчення інваліда війни в пригоді не стало.

Василь Шуба, рівнянин:

- я вже 5-тий день їжджу, щоб купити квиток. Сьогодні знову прийшов по квиток до Сімферополя. Ніяк не можу взяти.

А от родині Кузнєцових пощастило з квитками. Щоправда не так як планували, доведеться добиратися пересадками, а це зайві витрати як коштів, так і часу.

Олександр Кузнєцов, рівнянин:

- хотілося із Сімферополя до Рівного, а вийшло з Євпаторії до Києва. До Рівного з Сімферополя вже взагалі не було.

Натомість начальник залізничного вокзалу Рівного Олександр Мулявка розповів, що з подібним квитковим ажіотажем вони зіштовхуються щоліта. Найкращі місця люди вмить розкуповують, а від найгірших відмовляються. Можливості ж причепити значну кількість додаткових вагонів до потяга немає, адже всі станції розраховані на їх стандартну кількість. 

Олександр Мулявка, начальник залізничного вокзалу м. Рівне:

- будь-яка каса України з 8 години ранку зможе надати вам квитки. Їх ніхто не ховає. Раніше ніж за 45 днів вони не йдуть у продаж.

Натомість, як альтернативу, начальник залізниці пропонує користуватися й іншими напрямками руху, до прикладу, Київ – Сімферополь, Київ –Одеса або Київ - Херсон. Це, звісно, тягне за собою більші витрати та час. Можливо, в недалекому майбутньому популярності набуде і продаж квитків через Інтернет. Проте, гарантій, що це спростить ситуацію, яка склалася, ніхто не дає.


110616_Kvutku sferadesigner

Схожі статті