+380673870816 +380673870816

У військових частинах 13 армійського корпусу розпочалася підсумкова перевірка

У військових частинах 13 армійського корпусу розпочалася підсумкова перевірка за 2011 рік. Кожен військовослужбовець матиме змогу перевірити свій професіоналізм та бойову підготовку не лише теоретично. Сьогодні на Рівненському загальновійськовому полігоні відбулися контрольні заняття з вогневої підготовки.  

Нині заняття з вогневої підготовки на Рівненському загальновійськовому полігоні проходять для 130 військовослужбовців 55 окремого полку зв’язку. На початку стрільб командир полку Сергій Патапов проводить інструктаж для підлеглих.

Під час занять військовослужбовці перевірили свої навички зі стрільби із пістолета "Макарова" та автомата "Калашникова". Нашим журналістам також випала можливість перевірити себе на влучність.

Метою таких перевірок є визначення професійного рівня кожного військовослужбовця. Індивідуальні оцінки солдатів відкривають нові горизонти для кар’єрного росту.

Сергій Патапов, командир 55 окремого полку зв’язку, полковник:

- Кожен військовослужбовець намагається показати якнайкращі результати за навчальний рік. Це втілюється в оціночних характеристиках. За підсумками, кожен військовослужбовець має можливість бути зарахованим у резерв просування по службі.

Молодший сержант полку зв’язку Неля Оверчук хоч і жінка-військовий, проте із своїми завданнями впоралася вправно.

Неля Оверчук, молодший сержант полку зв’язку:

- Жінки не гірші за чоловіків, а навпаки - старанно виконують свої обов’язки. У нас був стройовий огляд, який ми склали на відмінно. Вчора здавали фізичну підготовку. Сьогодні заліки з вогневої підготовки. 

Закінчиться підсумкова перевірка для військових частин 13 армійського корпусу 28 жовтня. За її результатами визначать кращі підрозділи та кращих військовослужбовців. Найбільшу увагу акцентуватимуть на командирів роти та батареї. Адже наступний рік - Рік командира-лідера та фізичної підготовки і спорту.

Схожі статті