+380673870816 +380673870816

У вихованців центру реабілітації дітей з особливими потребами "Пагінець" з’явилася "Веселка"

У вихованців центру ранньої педагогічної реабілітації дітей з особливими потребами "Пагінець" з’явилася "Веселка". Від сьогодні у їхньому закладі під такою назвою офіційно запрацювала ще одна група. На святковий концерт з нагоди відкриття із подарунками завітали не лише батьки, а й представники міської влади. 

В актовому залі центру для дітей з особливими потребами "Пагінець" сьогодні людно. Вихованці центру радіють, адже у них свято. 

Емілія, вихованка центру РПРСА "Пагінець":

- В нас з’явилася "Веселка", нова група.

Педагоги розповіли, що кількість дітей у закладах такого типу постійно збільшується. Тут вони готують малюків до школи, останні також проходять і реабілітацію. Новостворені групи, наче рятівне коло для центру "Пагінець". Приємно, що місцеві чиновники не стоять осторонь проблем цієї категорії громадян. 

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Понад сто тисяч витрачено на цей ремонт. На щастя, нам допомагають спонсори цього закладу. Дійсно, зроблено добре. Що в Швейцарії, Польщі, Німеччині - рівень не відрізняється. Хотілося б підняти цю планку.

Офіційно перерізати червону стрічку у новій групі випала честь саме вихованцям "Пагінця". Сучасна сантехніка, комфортні меблі та нові іграшки на столі. Діти лишилися у захваті від побаченого. Увесь час їх супроводжував талісман центру - лабрадор Аріс. Педагоги розповіли, що цей пес відіграє одну із перших ролей у навчанні та розвитку малечі. Разом вони проводять багато часу. Результати від такого спілкування просто вражаючі. Тепер Аріс займатиметься з малечою у новенькій групі.  

Тамара Савчук, завідувач центру РПРСА "Пагінець":

- Група розрахована на 12 дітей. Забезпечена всіма меблями і обладнанням. В нас облаштовані ортопедичні кабінети. Зараз впроваджуємо нову техніку навчання - це робота із собачкою.

У рік на утримання однієї дитинки влада виділяє 13 тисяч гривень. Місцеві чиновники пообіцяли, що надалі також економити не будуть. У новому бюджеті на рік 2012 планують виділити кошти на асфальтування території біля центру, обрізання дерев та створення нових груп.

Схожі статті