13.05.2024, 16:29
209
У Вараській громаді проведуть пероральну імунізацію диких тварин від сказу
![](/img/1000/20240513_8327.jpg)
У травні 2024 року на території Вараської громади проводитиметься весняна кампанія з пероральної імунізації диких м`ясоїдних тварин проти сказу.
Вона відбуватиметься робочою групою, шляхом розкладання принад з вакциною в лісових та польових угіддях громад, поза територіями населених пунктів та водойм, біля лисячих нір, біля гирла річок.
Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна, усередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.
При виявленні принад ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: брати їх в руки; руйнувати; зрушувати з місця; пошкоджувати; знищувати чи приносити додому, адже профілактика сказу тварин – це безпека здоров’я людей.