+380673870816 +380673870816

У стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету пройшли учнівські читання "Я голосую за мир!"

Вже 15 рік поспіль у Музеї миру МЕГУ проводяться учнівські громадські читання "Я голосую за мир!", на яких школярі зачитують присутнім свої перші проби пера у написанні поезії на тему миру. 
     "Збереження миру - одна із найгостріших проблем людства" - так говорив Степан Якимович Дем’янчук. Відомий педагог, засновник університету та ініціатор створення першого в Україні Музею миру. Як пригадують його послідовники та учні, Степан Якимович завжди наполягав на вихованні учнівської та студентської молоді на засадах миру та толерантності. Тому в стінах університету започаткував проведення громадських учнівських читань. Вшановуючи пам’ять академіка, їх проводять вже в п’ятнадцяте. Цьогоріч на святі побував і заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов. Чиновник вважає, що діти повинні знати наскільки важливим є мир в нашій державі.
     З кожним роком вік молодих поетів, які бажають взяти участь у конкурсі молодшає, а їх кількість збільшується. З 550-ти учнівських робіт на основі конкурсного відбору обрали 275 найкращих, авторську поезію яких включили в щорічну збірку. Вірші Дарії Дикун теж потрапили до неї, яка порівнює процес створення вірша з народженням дитини.
     Цього року змагання отримали назву міжнародних, адже участь в них взяли діти з Білорусі. Ректор міжнародного економіко-гуманітарного університету Анатолій Дем’янчук планує видати збірку, в якій будуть представлені творчі роботи школярів за всі 15 років проведення громадських учнівських читань в стінах університету.


110506_MEGU sferadesigner

Схожі статті