+380673870816 +380673870816

У списку на ліквідацію 180 державних підприємств

Під керівництвом Голови Агентства держмайна України Дмитра Колєснікова відбулося засідання Колегії, до участі в якому були залучені керівники підприємств сфери управління Агентства, представники наукових установ, галузевих асоціацій та профспілок. Про це повідомила прес-служба Агентства з управління державними корпоративними правами та майном.
    В ході засідання учасники обговорили підсумки роботи підприємств у 2011році, основні завдання на поточний рік, питання погашення заборгованості по заробітній платі та низку інших важливих питань. 
    Дмитро Колєсніков повідомив, що на виконання Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", був проведений комплексний аналіз стану підприємств, що знаходяться у державній власності. Зокрема, Програма передбачає перегляд критеріїв віднесення об’єктів державної власності до таких, які не підлягають приватизації, що має на меті істотне зменшення їх кількості. За результатами проведеного аналізу, сьогодні до сфери управління Агентства держмайна України належить 347 суб’єктів господарювання. У підсумку Дмитро Колєсніков окреслив порядок взаємодії Агентства з підпорядкованими підприємствами та наголосив на важливості результативної двосторонньої співпраці.

Схожі статті