11.05.2011, 14:13
3885
У школі села Серники Зарічненського району відкрито комп’ютерний клас
![](/img/1000/news716.jpg)
Символічну стрічну перерізав голова облдержадміністрації Василь Берташ та заступник голови облради Олександр Чуприна. Саме за сприяння очільника області учні закладу віднині матимуть 15 ПК нового покоління. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
Втім ті комп’ютери, які працювали раніше, простоювати не будуть, запевнила директор школи Валентина Полюхович, адже у класах майже по тридцять учнів, тож відтепер кожен зможе попрацювати. До того ж Василь Берташ запевнив, що невдовзі школа матиме і швидкісний Інтернет, який потрібен для повноцінних занять. Нині у Серницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів навчається 435 учнів.