+380673870816 +380673870816

У Рівному завдяки втручанню «Народного контролю» полагодили територію у дворі поблизу 50 будинку на вулиці Степана Бандери (ВІДЕО)

Тепер тут зручно і безпечно ходити. Після втручання Народного Контролю, дворову територію, поблизу 50 та 52 будинку привели до ладу.

Поблизу цього будинку були суцільні ями та вибоїни. Місцеві мешканці розповідали – вже втомились просити чиновників привести це місце до ладу.

Станіслав,  місцевий мешканець:

- Неподобство просто. І намагались сюди засипати щебінь. Ні їздити, ні ходити тут не можна. Таксисти відмовляються заїжджати в наш двір.

Анатолій, місцевий мешканець:

- Ні проїхати, ні пройти, то навіть  он тротуар. В забитому селі немає такої дороги, як тротуари у нас.

Скаржились на асфальтне покриття і велосипедисти. 

Анатолій, місцевий мешканець:

- Зважаючи на якість цього покриття, доводиться набагато частіше ремонтувати транспортний засіб. Перед виборами наш пан мер обіцяв відремонтувати дану прибудинкову територію.

Після того, як мерію навідалася команда  «Народного Контролю» чиновники запевнили – проблему вирішать. Слова таки дотримали: поклали новий асфальт, і ще й розширили дворову територію. Місцеві мешканці радіють.

Дмитро, місцевий мешканець: 

- Були вибоїни, не було бордюр, машини ставили прямо в садку, люди заїжджали, ну тепер зробили ширше, краще. Вважаю, що такі проблеми потрібно висвітлювати обов’язково, по телебаченню показувати, щоб люди бачили де, що робиться, контролювали ситуацію.

Ізабела, місцева мешканка:

- Просто жах був, дороги практично тут не було, там розламано, тут розламано, було жахливо. Зараз ми бачимо, що все прекрасно - красива, європейська дорога. Якщо б ми самі оббивали пороги, то ми б нічого не добились. Дякуючи вам у нас прекрасна дорога.

Народний Контроль і надалі стежити за тим, аби чиновники дотримувались своїх обіцянок. 

Схожі статті