13.02.2024, 11:16
352
У Рівному завдяки небайдужому чоловіку патрульні спіймали нетверезого водія
![](/img/1000/20240213_3337.jpg)
Заявник розповів, що побачив, як водій із явними ознаками алкогольного сп'яніння сів за кермо автомобіля Kia та поїхав у невідомому напрямку. Після отриманого орієнтування один із екіпажів виявив це авто на вулиці Кулика та Гудачека.
35-річний керманич пройшов огляд за допомогою алкотестера, результат позитивний: 2,18 проміле. Також патрульні провели поверхневу перевірку чоловіку та виявили предмет, схожий на піротехнічний. Водій сказав, що це салют.
Поліцейські викликали слідчо-оперативну групу та склали такі адмінматеріали:
- протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП;
- постанова за ч. 1 ст. 126 ((Керування транспортним засобом особою, яка немає відповідних документів на право керування) КУпАП.