+380673870816 +380673870816

У Рівному вшановували пам'ять жертв чорнобильської катастрофи

Вшанувати 25-річчя з дня фатальної трагедії біля пам’ятного знака "Жертвам чорнобильської катастрофи" у Рівному зібралися керівництво облдержадміністрації, облради, Рівненської міськради, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 
     Володимир Музичук згадує той день зі сльозами на очах. Третього травня сім бригад направили в Чорнобиль на ліквідацію страшних наслідків катастрофи. Багато хто з ліквідаторів живими так і не повернулися. 
     Про героїв того фатального дня, громадськість згадує лише у квітневі дні річниці – розповідає Голова об’єднання "Союз Чорнобиль України" Григорій Хиля. З 2008 року три тисячі рятівників з Рівненщини марно очікують на допомогу держави у квартирному питанні та  на заслужені потом і кров’ю пенсії. В той день було спекотно. На демонстрації сотні людей відчули біль в горлі та запаморочення, деякі діти непритомніли – згадує голова обласної ради Юрій Кічатий. Згодом, він сам став ліквідатором-добровольцем. 
     Виділено 50 тисяч гривень у якості одноразової допомоги чорнобильцям, щоб ті, мали змогу з’їздити на свою, тепер радіаційну Батьківщину.


110427_ChaES 25 sferadesigner

Схожі статті