+380673870816 +380673870816

У Рівному вивезення сміття контролюватимуть за допомогою системи GPS моніторингу

Товариство з обмеженою відповідальністю "Санком-Рівне" презентувало систему GPS моніторингу роботи комунального транспорту. 

Ідея ж з’явилася в результаті аналізу роботи. Зменшити витрати пального та запобігти нераціональному використанню ресурсів - основні причини розробки цієї системи. Втім, зробити вдалося набагато більше.

Святослав Євтушенко, директор ТзОВ "Санком-Рівне":

- За допомогою цієї системи ми нараховуємо навіть зарплату водіям, працівникам. За допомогою цієї системи списується пальне по транспорту, визначаються маршрути, можна подивитися вираховування актів виконаних робіт та рахунки, які виставляються всім клієнтам "Санком".

На розробку даної програми витратили майже рік, проте вдалося створити унікальну систему, яка дозволила вести реальний облік збору сміттєвих контейнерів і підсумовувати роботу кожної бригади. Однак не обійшлося і без труднощів.

Михайло Заремський, розробник GPS-системи "Смітники on-line":

- Найважче було те, що "Санком" виплачує гроші не за кількість контейнерів, які стоять, а за ті, які справді вивезено, тому треба було враховувати реальний результат, тобто те, що забрали.

Відтепер, кожна машина, яка забирає сміття, обладнана GPS-навігатором, а відвідування контейнерного майданчика планується за заданим періодом: на день, тиждень або за вибірковими датами місяця. Також можна дізнатися дату і час збору сміття та яким автомобілем здійснювався цей процес. Усі ці новації, за словами фундаторів ідеї, є унікальним програмним рішенням, вони дозволяють перевести процес збору сміття у місті на новий рівень.

Схожі статті