+380673870816 +380673870816

У Рівному відзначили Міжнародний день кооперації

До приміщення Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру прибули делегації працівників кооперації області, представники правління Укоопспілки, споживчої кооперації України. 

Михайло Карпенюк 30 років віддав роботі у сфері кооперації. Починав ще у 68 році продавцем у магазині. Згодом, став директором комбінату громадського харчування в Зарічненському районі. Пан Михайло розповів, що тепер кооператорам важко у незалежній державі, але доки працівники трудяться, доти й буде процвітати ця галузь.

Михайло Карпенюк, ветеран кооперації:

- зараз треба все шукати самому. А колись були фонди і все було в магазинах. Треба розвивати транспортну систему, купувати нові машини. Тоді все буде.

Голова правління облспоживспілки Петро Бараш розповів, що головна турбота кооперації як структури - обслуговування населення. За рік ця галузь поповнює бюджет області на 50 мільйонів гривень. Рівненщина є лідером серед кооперативних об’єднань в Україні. Це близько 6 тисяч робочих місць та 30 членів споживчих кооперацій. Звісно, окрім досягнень є безліч проблем, які потребують вирішення.

Петро Бараш, голова правління Рівненської обласної спілки споживчих товариств:

- у нас вкладені великі кошти у виробничу галузь. Сьогодні, на превеликий жаль, вона працює не на повну потужність. Важлива задача – збільшення енерговіддачі. Але ми не окремий острів. Як розвивається суспільство, так розвиваємося і ми.

Привітати працівників кооперації зі святом прибули представники обласної, місцевої влади та духовенство. Всі вони зійшлися на думці, що ця галузь важливий сектор економіки і формує обличчя та імідж районів. Найстаранніших робітників нагородили почесними грамотами. Наступний 2012 рік ООН оголосила роком кооперативів. Усі представники цієї галузі економіки сподіваються, що він буде плідним.


110630_Kooperatuvu sferadesigner

Схожі статті