+380673870816 +380673870816

У Рівному відзначили кращих підприємців міста з обслуговування шкільних їдалень

Заступник міського голови Галина Кульчинська розповіла, що міська рада вирішила влаштувати неочікувані перевірки їдалень загальноосвітніх шкіл. Результати спостереження виявилися різноманітними. Проте, виділили серед перевірених підприємців і вісім найкращих. Їх трудову діяльність відзначили почесною грамотою та квітами. Критерій відбору, за словами Галини Кульчинської лише один, проте важливий - відсутність зауважень з боку перевірок.
     А от критерієм учнівського відбору визначення кращих стало анонімне опитування в школах дітей 4 та 9 класів. В анкетах вони відповідали на питання, наприклад, як часто відвідують їдальню; за 12-ти бальною шкалою оцінювали харчові якості страв; якість обслуговування в їдальнях.  
     Відтак, четверо підприємців здобули перемогу в обох номінаціях. Це співробітники 13, 27, 18 шкіл та гімназії "Престиж". Представники управління освіти міста, в свою чергу, як бонус до усіх відзнак пообіцяли сприяти у вирішенні злободенних проблем підприємців, які харчують учнів.
     Тамара Ващук вже десять років співпрацює з 10 загальноосвітньою школою. Запевняє, що тепер разом з колективом годуватимуть дітей ще смачніше, адже планку якості опускати не можна. Нагороду планує повісити у їдальні на видноті. 
     Подібні заходи представники місцевої влади обіцяють проводити традиційно кожні півроку, аби таким чином, стимулювати підприємців та колективи шкільних їдалень до якісної роботи.


110506_Perevirka Shkil sferadesigner

Схожі статті