+380673870816 +380673870816

У Рівному відкрили новий житловий комплекс

13 грудня, на Андрія, компанія "РЕНОМЕ" урочисто відкрила східну частину житлового комплексу "Гетьман Виговський", що знаходиться на вулиці Буковинська 3. Це вже третя черга здачі новобудови. 

Компанія "РЕНОМЕ" завжди дбає про свою репутацію як надійного забудовника та ні на крок не відходить від своїх зобов’язань і термінів введення в експлуатацію. На урочистому відкритті був присутній і міський голова Рівного Володимир Хомко. Очільник розповів, що житловий комплекс на всі сто відсотків відповідає європейському рівню.

Володимир Хомко, міський голова м. Рівне:

- Це будинок такого рівня як у Швеції чи в Швейцарії або Німеччині. Адже тут утеплення, сучасна сантехніка, автономне опалення, сучасні німецькі котли, паркінг. Це моя мрія, щоб машин не було у дворі, а були у сучасному паркінгу. Взагалі з того, що зараз відбувається, то "РЕНОМЕ" найбільш потужний і надійний забудовник міста.

У "Гетьмані Виговському" є понад 20 тисяч метрів житла, з яких здано 8 тисяч 105 квадратних метрів. Майже 70 % квартир введено в експлуатацію протягом 2011 року у всьому обласному центрі. Тут збудовано перший у Рівному підземний паркінг, який гармонійно поєднаний з дитячим майданчиком.

Надія Гладкевич, генеральний директор групи компаній "РЕНОМЕ":

- Це зручний паркінг нового типу, з відеоспостереженням і з димовидаленням. Поверх нього знаходиться дитячий майданчик.

Всього у житловому комплексі 303 квартири, з яких майже 80 % вже продано. А от пропозиція щодо придбання машино-місця у сучасному паркінгу є доволі обмеженою, адже він розрахований лише на 50 місць.

Схожі статті