+380673870816 +380673870816

У Рівному відкрилася фотовиставка "Під серцем у мами"

У Рівному відкрилася фотовиставка під назвою "Під серцем у мами". Її героями стали члени сімейного клубу "Пузата мама".

У торгівельному центрі, що на майдані Короленка милують око перехожих 36 світлин малюків та їх матусь. Фотовиставка організована сімейним клубом "Пузата мама".

Такі проекти почали підтримувати і депутати Рівненської обласної ради. Олег Осуховський розповів, що подібних заходів має бути більше. Адже для заклопотаних молодих матусь - це чудова можливість відпочити.

Олег Осуховський, депутат Рівненської обласної ради, меценат фотовиставки:

- Коли жінка постійно у пелюшках, у памперсах, можна так сказати, що це маленька деградація у той період, коли дитинка ще мала. Для наших жінок приємно і якась певна розрада, коли вони мають змогу ходити у певні сімейні клуби, на виставки. Вони мають можливість поспілкуватися із такими як і самі. Я думаю, що ми і надалі будемо підтримувати організаторів подібних добрих справ.

Фотосесія проходила у центрі розвитку дитини "Зернятко". Аби спіймати найцікавіші моменти, фотографам знадобилося 3 години. Олександр Харват також долучився до цієї справи. Він розповів, що на фотозйомці вирішив сумістити корисне з приємним, запросивши своїх учнів.

Олександр Харват, фотохудожник:

- До фотографування були залучені учні моєї школи. Фотосесія для них стала певним іспитом, адже вони опинилися у реальних умовах із складним, але цікавим об’єктом фотозйомки як дитина. Я вважаю, що сесія вдалася.

Голова сімейного клубу Оксана Прокопчук розповіла, що на майбутнє має чимало ідей для проведення подібних заходів.

Оксана Прокопчук, голова сімейного клубу "Пузата мама":

- Ми будемо старатися проводити щомісяця подібні соціальні акції. Вони будуть спрямовані на більш активну народжуваність у місті. Ми надіємося, що всі рівняни та вагітні рівнянки будуть приймати участь і у сімейному клубі "Пузата мама".

Виставка діятиме до 20 грудня. Організатори за цей час сподіваються ще раз наголосити на тому, що бути мамою - це модно!

Схожі статті