+380673870816 +380673870816

У Рівному відбулося фольклорно-етнографічне свято "Музейні гостини"

Цими вихідними біля Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулося традиційне фольклорно-етнографічне свято "Музейні гостини". 
     Яскраві вишиванки, картини, вироби з дерева, лози, соломи, глини, шкіри та бісеру демонстрували майстри декоративно-ужиткового мистецтва на традиційних вже 19 "Музейних гостинах". Цьогоріч у них взяли участь близько 200 учасників з тринадцяти районів Рівненщини та з п’яти регіонів України. Сьогодні можна із впевненістю констатувати – ідея проведення "Музейних гостин" є успішною, адже охопила не лише територію Рівненщини. Втім, дорога до такого успіху була сповнена пригод.
     На святі також побував і заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов. На його думку, такі фольклорно-етнографічні виставки дуже потрібні місту та області. Важко було не помітити серед присутніх і представників міської влади. Зокрема очільник міста Володимир Хомко, зізнався, що з "Музейних гостин" ніколи не повертається з порожніми руками. 
     Цьогоріч до Рівного на "Музейні гостини" прибули гості з далекої Донеччини. Денис Кізіров розповідає, що приїхав аби оцінити роботи народних умільців на власні очі. Поділяє думку гостя й рівнянин Артем Дундук, який на цьому святі завжди милується талантами та вміннями майстрів з різних регіонів, проте щороку тут знаходить і купує лише потрібні йому речі.
     Музичний супровід "Музейних гостин" забезпечили кращі фольклорні колективи області. Організатори ж такої виставки сподіваються, що з кожним роком кількість регіонів, які братимуть участь у "Музейних гостинах" тільки зростатиме. Адже старт видався справді вдалим.


110523_Myzeynu Gostunu sferadesigner

Схожі статті