+380673870816 +380673870816

У Рівному відбулася традиційна зустріч активістів учнівського самоврядування із представниками місцевої влади

Нещодавно у Рівненському міському палаці дітей та молоді відбулася вже традиційна різдвяна зустріч активістів учнівського самоврядування та обдарованої молоді загальноосвітніх закладів не лише Рівного, а й районів із начальником управління освіти Рівненського міськвиконкому Василем Харковцем. Того ж дня діти мали змогу поспілкуватися і з очільником міста Володимиром Хомком. 

Традиційне спілкування з головним освітянином міста в ПДМі розпочалося із секційних майстер-класів. П’ять груп дітей в окремих приміщеннях, у форматі живої дискусії обговорили п’ять різних тем, які є доволі актуальними, починаючи від екології та закінчуючи моделюванням бізнесових планів.

Олексій Шокарєв взяв участь в обговоренні теми "Розвиток без руйнування. Збереження навколишньої природи і ресурсів нашої планети". Хлопець розповів, що особисто його зацікавила тема продажу землі.

Олексій Шокарєв, учасник майстер-класу:

- Дуже цікава групова робота. Ми обговорювали дуже цікаву тему стосовно аукціонного продажу землі і дійшли висновку, що він недосконалий. 

Під час секційного обговорення Василь Харковець завітав до кожної із п’яти аудиторій. Він розповів, що його приємно здивувало те, що діти висловлюють свої міркування на доволі серйозні та дорослі теми.

Василь Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому:

- Зайшовши до першої секції, там моделювали середній та малий бізнес підприємництва, хотів відразу вийти. Бо зайшов, а там сиділи дві маленькі представниці молодшого шкільного віку. Але мені стало зрозуміло, що в економіки України є майбутнє, якщо діти з такого малого віку цікавляться саме такими темами.

Традиційну зустріч активістів учнівського самоврядування із начальником управління освіти Рівненського міськвиконкому цьогоріч об’єднали із візитом міського голови Володимира Хомка. Для нього керівники дитячого парламенту приготували чимало гострих запитань та пропозицій. Вони стосувалися придбання довгоочікуваного автобуса для учнів ПДМУ, а також про стипендії міського голови та про інвестиційний потенціал міста. Володимира Хомка така активна громадська позиція дітей потішила.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Я все більше переконуюся, що підростають дійсно класні діти. Можливо, мені просто доводиться спілкуватися з такими дітьми, що вони, можна сказати, вершки їхнього дитячого суспільства. Але діти класні.

Активісти учнівського самоврядування запропонували зробити День із міським головою та спробувати сортувати і окремо вивозити небезпечне сміття. Згодом, діти мали змогу продовжити спілкування на молодіжній вечірці та насолодитися виступами творчих колективів Рівненського міського палацу дітей та молоді.

Схожі статті