+380673870816 +380673870816

У Рівному в тролейбусі померла жінка

Інколи життя людини залежить від кількох вирішальних хвилин. Мірилом життя може стати час і відстань, яку долає "швидка" поспішаючи на допомогу хворому.  

До нашої редакції звернулася рівнянка, яка стала свідком нещасного випадку у тролейбусі. У транспорті зірвалося тролейбусне щеплення, від чого пасажирів добряче потрясло. Серед наляканих опинилася і бабуся, яка мала проблеми із серцем. У результаті старенька знепритомніла. Швидка медична допомога не встигла вчасно приїхати і жінка померла. 

Свідок:

 - Ми бачили, що жінка сиділа одна, а навпроти сиділа кондуктор. Ми побачили, що вона потихеньку хилиться. Кондуктор стала кричати: "Жіночко, вам погано!?" До жінки почали підходити люди. Лице бліде. Зрозуміли, що має сердечний напад. Викликали "швидку".

10 жовтня о 10:12 ранку у диспетчерській швидкої медичної допомоги пролунав перший дзвінок. Після нього до диспетчерської надійшло ще чотири дзвінка. Люди були у паніці. Лікар станції швидкої допомоги сигнал про виїзд отримав о 10:16 і одразу ж рушив на місце виклику – перехрестя вулиць Київської та Данила Галицького. На час приїзду "швидкої" тролейбус вже стояв навпроти автовокзалу. 

Свідок:

- Поки рухався тролейбус подзвонили ще раз у "швидку". Жінка важко дихала і нервувала. Пульс ще відчувався. "Швидкої" не було. Вийшли на вулицю. Стали дзвонити ще. Було 4 чи 5 дзвінків. На тому кінці дроту повідомили, що бригада виїхала і кинули трубку. Я підійшла до неї, перевірила пульс. Його вже не було.  

Юлій Мельник, лікар станції швидкої допомоги Рівного:

 - Тролейбус з тої адреси, на яку викликали, переїхав до автовокзалу. Ми розвернулися, а це було складно. Під’їхали. Знайшли тролейбус. Було 10 годин 22 хвилини. Жінка була у стані біологічної смерті.

Лікар констатував смерть і викликав міліцію та паталогоанатомів. Свідки пригадали, що машина "швидкої" їхала без сирени і проблискових маячків. Лікар пояснив, що на той момент це було недоцільно, адже під час першого виклику повідомили, що бабусі всього на всього стало зле.

Юлій Мельник, лікар станції швидкої допомоги Рівного:

- Буде повний хаос, якщо ми на всі виклики  їздитимо із сиренами.

Лікарям, згідно з протоколом, знадобилося менше десяти хвилин, щоб дістатися до потерпілої. А для людей, які стали свідками нещасного випадку, цей час здався вічністю. Хто у цій ситуації винен, а хто ні, судити кожному особисто.

Схожі статті