+380673870816 +380673870816

У Рівному учні бояться переходити дорогу через зламаний світлофор

У житловому масиві Тинне ось уже декілька тижнів не працює світлофор над трасою міжобласного сполучення. 17 школу, що у цьому районі, така звістка засмутила. Адже кожного дня і учні, і вчителі змушені перебігати дорогу на свій страх і ризик. До речі, у ній навчається більше трьохсот дітей. Учні розповіли, що переходити дорогу страшно. 

Наші журналісти вирішили перевірити наскільки безпечно переходити дорогу. Довелося простояти декілька хвилин, аби проскочити між швидкісними транспортними засобами. Ніхто перед пішоходами не зупинився. Директор 17 загальноосвітньої школи розповів, що за декілька років тут трапилося чимало дорожньо-транспортних пригод за участю дітей. Здавалося, після встановлення світлофора, батьки повинні бути спокійними за своє чадо. Проте світлофор зламався, а ремонтувати його не поспішають.

Замовлення на встановлення світлофору здійснив обласний автодор, він і заплатив за нього підприємцю-виробнику. Правда не повну суму. У телефонному режимі директор львівської фірми, яка і продала цей горе-світлофор, повідомив, що відремонтувати його вони можуть, тільки тоді, коли оплатиться вся сума покупки. 

В іншому випадку львівські підприємці планують подати заяву до суду. А от керівництво Рівненського обласного автодору запевнило, що до кінця тижня світлофор запрацює. А поки учні 17 школи мусять і надалі щодня ризикувати своїм життям, переходячи дорогу.

Схожі статті