+380673870816 +380673870816

У Рівному стартувало дитяче талант-шоу "Стань зіркою"

Увага, шукаємо таланти! В "Екваторі" стартував дитячий конкурс, що об’єднав здібних рівнян під назвою "Стань зіркою". Кожної суботи юні співаки, танцюристи та просто неординарні особистості матимуть можливість виступити на сцені і продемонструвати публіці свої таланти. 

Активні, талановиті та впевнені в собі. Близько сорока учасників талант-шоу об’єднала сцена. Серед юних дарувань навіть вокалісти головного співочого шоу України "Голос діти".

Кожної суботи протягом трьох місяців в торгово-розважальному центрі звучатимуть лункі дитячі голоси і пануватимуть запальні танці. Участь у відбіркових турах можуть взяти усі бажаючі віком від 6 до 18 років. Співорганізатором шоу виступив проект телеканалу "Сфера-ТВ" "Небесна колискова".

Тьотя Валя, автор проекту "Небесна колискова", співорганізатор:

- Талант-шоу дає можливість виступити талановитим дітям. Це дійство дає можливість оцінити їх, дати подарунки і побачити усмішки, а також показати наскільки розвинене в Рівному вокальне, танцювальне, хореографічне мистецтво.

Переможців талант-шоу визначатимуть у трьох номінаціях "Вокал", "Хореографія" та "Оригінальний жанр". Проте солодка перемога тут не головне, - кажуть організатори.

Вікторія Шпакович, рекламний менеджер ТРЦ "Екватор":

- Метою проекту є розкрити дітей. Показати свої таланти. Рівне має знати своїх, нехай ще маленьких, але вже зірочок в обличчя.

Віра та Оля саме такі зірочки. Сестри не лише професійно займаються співом, а й грають на музичних інструментах і ні на мить не розлучаються.

Віра та Оля, учасниці конкурсу дитячих талантів "Стань зіркою":

- Ми ходимо в музичну школу, граємо на фортепіано, гітарі.

Найважче ж буде журі, адже вони обиратимуть найкращих.

Алла Івойлова, головний редактор газети "Рівненський регіон":

- Оцінюючи їх, потрібно не стільки дати оцінку в балах, скільки заохочення, щоб вони хотіли підвищувати свій творчий рівень.

Переможців шоу визначать під час гала-концерту 21 грудня. Від спонсорів талановита дітвора отримає три комп’ютерних планшети та безліч заохочувальних подарунків. Рівняни ж можуть насолоджуватись дитячою творчістю кожної суботи в ТРЦ "Екватор".

Схожі статті