+380673870816 +380673870816

У Рівному стартує новий проект для молодих матусь

У Рівному стартує новий проект для молодих матусь. У його рамках пройде фотосесія та виставка готових робіт, у якій візьмуть участь близько двох десятків мам зі своїми малюками. Усі світлини популяризуватимуть грудне вигодовування. 

Грудне вигодовування, переконані автори проекту, дає дитині міцне здоров’я та ще більше зближує матір і дитя. Оксана Прокопчук, засновниця у Рівному проекту "Пузата мама" та "Слінг-шоу" розповіла, що її донечці майже півроку і годувати грудним молоком вона старатиметься її якнайдовше.

Оксана Прокопчук, організатор проекту:

- Грудне молоко – це здоров’я дитини. Для дитини - це і задоволення. Дитина, яка перебуває на грудному вигодовуванні, отримує тепло, ласку і здоров’я.

У рамках проекту "У мами під серцем", у нашому місті пройде виставка фоторобіт Олександра Харвата та його учнів, обрамлені поезіями Юрія Дюга. Участь у фотосесії зголосилося взяти чимало жінок. Втім, декому прийшлося відмовити, аби вкластися у часові та фінансові рамки. А от спонсором експозиції став депутат облради Олег Осуховський, який сам є татом 3 місячної донечки.

Олег Осуховський, депутат Рівненської обласної ради:

- Це є здоров’я. Це є та енергія, яка дається дитині з молоком матері. Я сподіваюся, що мами будуть годувати дітей грудним молоком. І такі акції проходитимуть і надалі. Ми підтримуватимемо такі акції.

Працювати з юними моделями Олександру Харвату приходиться не вперше. За словами фотохудожника, такі світлини виходять щирими та щоразу різними.

Олександр Харват, фотохудожник:

- Ці дітки, вони не позують. Вони такі, які є. Фотограф має вловити ось цю мить перших днів, перших місяців життя.

У цей четвер усі бажаючі візьмуть участь у фотосесії. А за кілька тижнів у нашому місті пройде фотовиставка, яка на думку авторів ідеї, наочно продемонструє, що грудне вигодовування – це не лише корисно та потрібно, але й естетично.

Схожі статті