+380673870816 +380673870816

У Рівному шукаючи дівчину товариша, чоловік сам потрапив у халепу

На початку лютого 2012 року 29-річний рівнянин Віталій разом зі своїм товаришем Андрієм поїхали на залізничний вокзал Рівного шукати дівчину. Юлія напередодні пішла з дому Андрія та добу не давала знати про себе. Хлопець почав нервувати. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    23-річний Андрій 9 лютого взяв фотокартку Юлії та разом із Віталієм пішли на вокзал і запитували у людей, чи не бачили часом такої дівчини. Не оминули хлопці й молодика, який представився Віктором, однак той незнайомки такої не зустрічав.   Пошуки були марними. Товариші вирішили зайти у кафе поблизу вокзалу. Замовивши спиртного, хлопці просиділи не одну годину. Згодом до їхнього столика підсіли троє молодиків, серед яких був і Віктор. Між хлопцями зав’язалася дружня розмова. Андрій розповів, що напередодні від нього пішла дівчина та не подає жодної звістки про себе. Протягом усього відпочинку у кафе Віталій не раз витягував свої два мобільні телефони, на що Віктор звернув увагу. 
    Близько 18 години Віктор запропонував Віталію вийти на вулицю, мотивуючи це тим, що він начебто знає, де знаходиться Юлія. Хлопці попрямували у сторону магазину "Вопак". Зайшовши у двір багатоповерхівки, Віталій відчув удар в область обличчя, після якого впав на землю. Телефони, які випали із кишені куртки, Віктор відразу ж схопив та побіг. Піднявшись, скривавлений потерпілий направився назад до кафе, та дорогою помітив патрульний автомобіль. Підійшовши до машини, Віталій розповів працівникам міліції про пригоду, яка з ним трапилася. Міліціонери разом із потерпілим зайшли до кафе. Там хлопчина помітив свого кривдника та вказав одразу ж міліціонерам на нього. Вони затримали підозрюваного та разом із потерпілим доставили до відділу міліції.
    23-річний Віктор, уродженець Автономної Республіки Крим, не мав постійного місця проживання. У ході розслідування кримінальної справи, порушеної відносно рівнянина за ознаками злочину, передбаченого частиною другою статті 186 Кримінального кодексу України, встановлено, що, будучи притягненим до кримінальної відповідальності за частиною першою статті 185 цього Кодексу, йому було обрано міру запобіжного заходу – підписка про невиїзд. Однак, належних висновків для себе не зробив та вчинив новий умисний злочин. Віктор, застосувавши насильство, що не є небезпечним для життя та здоров'я , відкритим способом заволодів двома мобільними телефонами марки "NOKIA" та " FLY", завдавши потерпілому матеріального збитку на загальну суму тисячу гривень. Під час допиту підозрюваний свою вину у вчиненні пограбування потерпілого визнав та розповів про обставини вчинення злочину.
    Спочатку не вдавалося встановити, де насправді поділися телефони, адже Віктор розповів, що дорогою продав за 30 гривень незнайомцю. Втім, допитуючи товариша Віктора, Олексія, який разом з ним розпивав того дня спиртні напої, стало відомо, що Віктор передав йому телефони, та не сказав, де їх узяв. Грабіжник попросив передати мобільні телефони невідомому. Телефони Олексій вставив у свій протез правої ноги.
    На такий крок Віктора штовхнула скрута. Хлопець не мав коштів на прожиття. З його слів, час від часу ночував у приміщенні залізничного вокзалу. Покинувши неблагополучну сім’ю, він почав зловживати алкогольними напоями. Оскільки ніде не працював та не навчався, не мав постійного джерела прибутку, що і змушувало його вчиняти корисливі злочини. Наразі Віктор заарештований та чекатиме на вирок суду в СІЗО Рівного. Найближчих 6 років йому доведеться провести за гратами.

Схожі статті